Aşk Yeniden Gelinlikleri


Aşk Yeniden 29. bölüm gelinlikler ve düğün kıyafetleri

Aşk Yeniden 29. bölüm gelinlikler ve düğün kıyafetleri

Aşk Yeniden dizisi ile uzun bir aradan sonra yine sizlerleyiz. Aşk Yeniden 29. bölümde düğün olması ve üç gelin olması dizi gelinliklerini sizlerle buluşturmam için neden oldu. Aşk Yeniden 29. bölüm gelinlik modelleri özellikle sezonda düğünü olacakların dikkatini çekiyor.

 

Aşk Yeniden dizisi 29. bölüm gelinlikleri 3 farklı model ile bizlerle birlikte. Fatih ile Zeynep, Selin ile Orhan ve Meryem ile Şevket Reis üçlü düğün ile evlenerek muradlarına eriyorlar. Bizlerde büyük bir beğeni ile gelinliklerini sizlerle paylaşıyoruz.

 

Aşk Yeniden 29. bölüm gelinlikleri arasında Zeynep gelinliği tarzı ile dikkatlerden kaçmıyor. Zeynep ‘in gelinliği ;uzun çok hafif kabarık, göğüs dekolteli ve bek kısmında detay bulunan zarif bir model. Zeynep gelinliğine uygun olarak doğal dalgalı, yarım toplu ve ortadan ayrılan saçları ile bizlerle. Fatih siyah smokin takımı ile şık bir damat.

 

Aşk Yeniden Meryem gelinliği ise çok şık ve zarif görünüyor. Meryem’in gelinliği ,uzun ,düz ve kalın askılı modeli ile çok zarif görünüyor. Meryem gelinliği etol ile tamamlıyor. Saçlarını topuz yapan Kara Meryem saç aksesuarı kullanmayı da ihmal etmiyor.Şevket Reis ise smokin damatlık ile çok şık.

 

Aşk Yeniden Selin gelinliği kısa gelinlik beğenenlere hitap ediyor.Selin gelinliği, straplez, kabarık etekli ve kısa bir model. Selin gelinliğini  açık bıraktığı dalgalı saçları ve zarif saç aksesuarı ile tamamlıyor. Orhan smokini ile şık görünüyor.

Aşk Yeniden 17 Kasım Gelinlikleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.