Aşk Yeniden 18. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Aşk Yeniden 18. bölüm kıyafetleri

Aşk Yeniden 18. bölüm kıyafetleri

Aşk Yeniden dizisi Salı akşamları sevenleri ile ekranlarda buluşmaya devam ediyor.Aşk Yeniden 17. bölümde Zeynep Fatih’in annesi ile ilgili gerçekleri bilipte kendinden saklamasını affedemez ve evi terkeder, Fatih ise kendisini Zeynep’e affettirmeye çalışırken Zeynep’in ağır sözleri ile karşı karşıya kalır ve çok kırılır. Zeynep Aşk Yeniden 18. bölümde kendisini Fatih’e affettirmeye çalışacak ,bakalım Fatih Zeynep’i affedecek mi?

Aşk Yeniden dizi kıyafetleri her hafta yakından takip edilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Özellikle Aşk Yeniden Zeynep kıyafetleri her hafta beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alırken Aşk Yeniden 18. bölüm Zeynep kıyafetleri arasında siyah beyaz bluz, askılı beyaz tişört, jean pantolon en çok beğenilen parçalar arasında yer alıyor.

Aşk Yeniden 18. bölüm kıyafetleri arasında Mukaddes’in sezonun trendi olan çiçek desenli hırkası çok beğenilirken ; Selin’in beyaz gömlek kombini ise trendleri yansıtacak. Fadik’in bluzu ve pantolonu ise rahat ve spor şıklığı ile dikkat çekecek. Sizlerde Aşk Yeniden 18. bölüm kıyafet ve markaları ile ilgili detaylı bilgi için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Aşk Yeniden 9 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.