Aşk Yeniden 10. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Aşk yeniden 10. bölüm kıyafetleri

Aşk yeniden 10. bölüm kıyafetleri

Aşk Yeniden dizisi eğlenceli konusu ve tatlı aşıkları ile izleyicisini her salı akşamı ekranların başına kilitliyor. özellikle Zeynep ve Fatih aşkı filizlenirken izleyici bu yeni çifti çok sevdi. Ayrıca Selin ve Orhan da izlenmeye değer aşıklar arasında yerlerini aldılar.Fakat Aşk Yeniden 9. bölüm sonunda  Fatih ve İrem’i sarmaş dolaş yakalayan Zeynep’in  Fatih’e güveni kalmaz ve Zeynep şüphelerinde haklı çıktığını düşünür. Fatih ise  Zeynep’i aldatmadığına ikna etmek için gerçekleri açıklamaya karar verir , ama Şevket Reis Fatih’i bu zor durumdan kurtarır.Şevket durumu kurtarırken Selim’e düğün yapacağını söyler.

Aşk yeniden 10. bölümde  Fatih, Zeynep’in güvenini kaybetmemek adına bundan sonra çok daha dikkatli hareket eder ve Zeynep, Fatih’e yeniden güvenirken, tüm kuruntularının işsizlikten kaynaklandığına inanmaya başlar ve Meryem’in iş teklifini kabul eder. Sünnet düğününden sonra hayatına yeni bir düzen getirecektir. Nihayet düğün gecesi gelip çatar. Bütün sorunlar aşılmış, Zeynep ve Fatih’in aileleri bile gerginliklerinden kısmen kurtulmuşlardır. Sünnet çocuğunun annesi ve babası dans pistine çağırılıncaya dek her şey yolunda gider. Hatta Şevket Reis’in Zeynep için süpriz yaparak Resul Dindar’ı düğüne davet etmesi ile çok romantik anlar yaşanır,ve tüm çiftlerimiz dans ederken ama dansın bitiminde  düğünün davetsiz misafiri Ertan’ın ortaya çıkması, bu mutlu tabloyu bozmaya yetecektir.

Aşk yeniden 10. bölüm kıyafetleri ise günlük kıyafetlerin yanında şık sünnet kıyafetleri ile Salı akşamı sosyal medyanın en çok aranan konuları arasında yerini alacaktır. özellikle Zeynep’in beyaz ceketi ve Selin’in bordo eteği çok beğenilecektir.

Aşk Yeniden 10. Bölüm Kıyafet Markaları :

Zeynep’in yeşil gömleği Vero Moda.

Selin’in beyaz kazağı Mudo City.

Mukaddes’in turuncu desenli gömleği Barrus Nişantaşı.

Fatih’in mısır yerken ki tshirtü Brandwho.

Fatih’in bordo/kırmızı kazağı Damat Tween.

Fatih’in deri montu Derimod.

Zeynep’in yeşil trençkotu Vero Moda.

Zeynep’in gri tişörtü Que.

Fatih’in lacivert pantolonu Brandwho.

Fatih’in bej trençkotu Ramsey.

Mukaddes’in gri ceketi Ng Style.

10. Bölüm Aşk Yeniden Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.