Akay Gelinlik Modelleri 2013


Akay kabarık kuyruklu gelinlik

Akay kabarık kuyruklu gelinlik

Gelinliklerde gelin adayları için pek çok tasarımcı ve pek çok ünlü gelinlik markası koleksiyon hazırlıyorlar. Hazırlanan gelinliklerle de genç hanımların beğenisini kazanmak için markalar ve modacılar her sezon yeni modeller hazırlıyor. Bu markaların başında olan isimlerden Akay Gelinlik  genç bayanlar için oldukça şık gelinlikleri sezonda koleksiyonları için hazırlayarak genç hanımların beğenisine sunuyorlar.

Türkiye’ nin önde gelen gelinlik markalarından olan Akay Gelinlik sezon için oldukça şık modellerde gelinlikleri koleksiyonlarında yer alıyor. Akay Gelinliğin 2013 yılı için hazırladığı koleksiyonda her hanımın zevkine hitap edebilecek gelinlik modelleri bulunuyor. Gelinliklerde dantel zerafeti göze çarparken, kabarık etekli modellerin yanında balık etek modeller, kuyruklu gelinlikler ve düz model gelinliklerde bulunuyor.

2013 Akay Gelinlik koleksiyonu görülmeye değer modelleri ile tüm hanımların dikkatini çekiyor. Sizlerde Akay gelinlik modellerini merak ediyorsanız sezonun en trend Akay gelinlik modellerinin bulunduğu galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Akay Gelinlik 2013 Modelleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.