Adlmaya by Wilma Elles Kolkesiyonu

Bakımlı kadınların tercih ettiği adl markası güzel oyuncu Wilma Elles ile adlmaya kolkesiyonu için bir araya geldi.Wilma Elles  “kıyafetlkerin insan vücuduna etkilerini araştırark ve maya takvimi ve fengshui’yi ilham aldın ve bunları birleştirerek kolkesiyonumu hazırladım ” ,dedi.

Adlmaya by wilma elles koleksiyonu

Wilma Elles kıyafetlerine mistik anlamlar yüklediğinden bahsederek kıyafetlerin giyenleri olumlu yönde etkilemesini istiyor ve bu düşünce ile kıyafetleri tasarlamış.

Tasarladığı kıyafetlere verdiği isimlerinde kıyafetlerinde anlamları var,Wilma Elles kıyafetlerinin isimleri ve anlamlarını da sizlerle paylaşmak istiyorum:

SPHYNX; Vücudu yukarı doğru kaldırıyor ve bacakları uzun gösteriyor, aynı zamanda renk seçimleri ile sıcak bir hava veriyor sanki sarilmis gibi…

MAYA MMM; Maya harfinden esinlenilmiştir. Kadınsı kıvrımları vurgularken mistik bir hava verir.

ACI AŞK; Duygularınız ve hassasiyetinizi hacimlendirir. Aslında ben bu kıyafeti sahne için, sanatçının kırılganlığını vurgulamak için tasarladım… yine de, konsere ya da sanat galerisine giderken giymek için de çok güzel.

SONSUZ; Vücut enerjinizin dolaşımını güçlendiriyor.

KORALE ; Çok feminen bir elbise,yaz akşamları için harika, duygularınızı derinleştiriyor.

HER ZAMAN; Bu ceketi her zaman her şey ile kullanabilirsiniz. Ofis, parti, restoran, açılışlar, ev… Siyah ve beyazın kombinlenmesi dengeli, açık ve iletişimsel.

PATLAMA;Sanki bütün yaratıcılık, aşk, masumiyet, tutku gittikçe büyüyormuş ve çoğalıyormuş gibi, vücudunuzdan patlayacakmış gibi.

EVA; Bir yılan size sarılıyor, sizi koruyor ve ayni zamanda taze ve doğal bir çekicilik veriyor.

Wilma Ellesyani Öyle Bir Geçer Zaman ki’nin güzel oyuncusu Carolin’in  adl ile birlikte olan bu kolkesiyonunu galerimizden görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.