adL Cengiz Abazoğlu 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu


Cengiz Abazoğlu adL 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Cengiz Abazoğlu adL 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Ünlü modacı Cengiz Abazoğlu gerçekleştirdiği muhteşem bir defile ile 2016 ilkbahar Yaz adL koleksiyonunu modaseverler ile buluşturdu. Cengiz Abazoğlu ve adL 2016 İlkbahar-Yaz “White Line’” koleksiyonu siyah ve beyazzın ağırlıkta olduğu  kıyafetlerden oluşurken mavi, yeşil, nar çiçeği, kırmızı, pembe ve sarı gibi canlı yaz renkelrini de içeriyor. Defilede rahat ve şık tulum, elbise, pantolon, şort,kazak, bluz, gömlek ve mayo modelleri dikkat çekti.

 

Zorlu Center Raffles Otel’de düzenlenen defilenin organizasyonunu ve koreografisini Öner Evez’in üstlendiği şovda ünlü modacı Cengiz Abazoğlu, kadın ruhunu yansıtan tasarımlara hayat vermiş. Cengiz Abazoğlu’nun yakın dostu Sıla da şov sırasında izleyicilere süpriz yaparak “Reverans” adlı şarkıyı seslendirdi ve seyircilerden büyük beğeni topladı.

 

Koleksiyonda modern ve dinamik unsurlar kadar, romantik detaylar da ön plana çıkıyor. Siyah beyaz renklerin ön planda olduğu koleksiyonda sarı, turuncu, yeşil, mavi gibi sıcak yaz renkleri de dikkatleri çekiyor. Geometrik desenlerin, leopar detayların ve modern çizgilerin göze çarptığı adL Cengiz Abazoğlu 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu içerisinde yer alan parçalara ve defile detaylarına galerimizde yer alan fotoğraflardan göz atabilirsiniz.

 

adL Cengiz Abazoğlu 2016 İlkbahar Yaz Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.