Adını Kalbime Yazdım Dicle Gelinliği


Adını kalbime yazdım Meltem Miraloğlu gelinliği

Adını kalbime yazdım Meltem Miraloğlu gelinliği

Show TV ekranlarında Cumartesi akşamları izleyicisi ile buluşan ” Adını Kalbime Yazdım “ dizisinde İpek Karapınar (Leyla ), Serhan Yavaş ( Ömer ), Tolga Güleç (Halil ) , Erkam Aydar ( Kadir ), Meltem Miraloğlu ( Dicle ), Emel Göksu ( Kureyşa ), Özge Korkmaz (Zilan ), Fatma Öney (Fidan ), Sertan Erkaçan (Emin Ali ), Aybike Turan (Selin), Kadir Turan (Celil ), Pervin Ünalp (Fazıla) ve Dine Altınok (Binnaz) oynuyor.

Adını Kalbime Yazdım dizisinde Meltem Miraloğlu Dicle karekterini canlandırıyor. Dicle ise 4. bölümde amacına ulaşarak Ömer (Serhan  Yavaş ) ile evleniyor ve düğünleri oluyor.  Dicle düğün için yöresel olan bir gelinlik tercih ediyor. Tamamı işlemeli krem rengi gelinlik Dicle’nin stiline uygun bir model olarak ışıldıyor. Dicle  tacı ve takıları ile zenginliğin ve ağa kızı ve eşi olmanın görüntüsünü düğünde sergiliyor.Dicle düğün için saçlarını yine açık bırakıyor ve kırmızı  duvak ile gelinliğini tamamlıyor.

Sizlerde Adını Kalbime Yazdım Dicle gelinlik modelini  ve gelinlik ile taktığı takıları merak ediyorsanız galerimizde bulunan resimlere bakmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.