Adı Mutluluk 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri


Adı Mutluluk 2. bölüm 30 Haziran kıyafetleri

Adı Mutluluk 2. bölüm 30 Haziran kıyafetleri

Mutlu olmak için İzmir’den İstanbul’a kaçan, babasını karşısına alan ve Batu’ya güvenen Kumsal bir anda kendini tek başına buluyor. Tam ne yapacağını bilmezken Sera ile karşılaşıyor. Sera’nın abisi Eren Kumsal’a yardım etmeye çalışırken Batu geliyor ve işler karışıyor. bakalım Batu,Kumsal ve Eren üçgeninde işler nasıl gelişecek? Eren’i seven Dolunay ise Kumsal’ı nasıl saf dışı etmeye çalışacak? Tüm bunlar ve daha fazlası 30 Haziran Salı akşamı yayınlanacak olan Adı Mutluluk 2. bölümde bizleri bekliyor.

Adı Mutluluk 2. bölüm heyecanlı anlar yaşayacağımız sahnelerle birlikte şık kıyafetleri ve yazın trendlerini göreceğimiz kombinlerle bilezikleri bekliyor olacak. Kumsal kıyafetleri bu hafta da şort kombinleri ile devam ediyor. Beyaz mini şortunu resimli beyaz tişört,sarı çanta ve renkli bilekliklerle tamamlayarak sezonun trendini yakalıyor.

Adı Mutluluk 2. bölüm kıyafetleri arasında Kumsal’ın oda arkadaşı Gonca ile devam ediyor. Gonca siyah mini şortunu  yine siyah bluz ve siyah çanta ile tamamlıyor.Kolyesi ile bütünlenen Gonca kıyafeti çok şık görünüyor. Kumsal’ın bir diğer arkadaşı Sera ise farklı stili ile dikkat çekiyor. Sera bu hafta beyaz etek ve lacivert büstiyer kombini kolye ile tamamlıyor.Sizlerde Adı Mutluluk 2. bölüm kıyafetleri ile ilgili detaylar için galerimizi ziyaret etmelisiniz.

Adı Mutluluk 30 Haziran Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.