Adı Mutluluk 14. Bölüm Kıyafetleri

Adı Mutluluk 14. bölüm dizi kıyafetleri

Adı Mutluluk 14. bölüm dizi kıyafetleri

Adı Mutluluk dizisi tüm heyecanı ile devam ederken Eren, Batu, Kumsal ve Sera arasında ki ilişki nasıl ve hangi yönde gelişecek? Dolunay Batu ile ilgili tutumunu değiştirecek mi? Tüm sorularımızın cevabı ve fazlası 23 Eylül Çarşamba akşamı Adı Mutluluk 14. bölümde bizleri Fox Tv akranlarında bekliyor.

 

Adı Mutluluk 14. bölüm kıyafetleri ise yine şık modelleri ile dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle havaların serinlemeye başlaması ile birlikte dizilerde de uzun kollu tişört ve bluz modelleri ve gömlekler göze çarpıyor. 14. bölüm Adı Mutluluk dizisinde Kumsal bu hafta iki tane uzun kollu bluz/kazak giyerek sezonun trendlerini belirliyor. Koyu yeşil uzun kollu kısa bluzunu mavi pantolon ile kombinleyen Kumsal bordo renk çantası ile beğenileri kazanıyor.

 

Adı Mutluluk kıyafetleri arasında Sera kıyafetleri de beğenilen dizi kıyafetleri arasında yer alıyor. Sera elbise modelleri kadar etek bluz kombinleri ile de dikkatleri çekiyor.Erkek modasına yön veren Eren kıyafetleri ve Batu kıyafetleri de dizi modası takipçilerinin yakın gözleminde bulunuyor. Adı Mutluluk 14. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde sizleri bekliyor.

Adı Mutluluk 23 Eylül 14. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.