Adı Mutluluk 11. Bölüm Kıyafetleri

Adı Mutluluk 11. bölüm dizi kıyafetleri

Adı Mutluluk 11. bölüm dizi kıyafetleri

 

Adı Mutluluk dizisi 11. bölümde bizleri neler bekliyor? Batu, Kumsal ve Eren arasında ki ilişkide neler olacak?  Sera ile Batu yakınlaşacak mı? Tüm bunlar olurken dizide Burak Kut’u göreceğiz. Adı Mutluluk 11. bölüm bizleri Fox Tv ekranlarında bekliyorken dizi kıyafetleri de sizleri yazımızda bekliyor.

 

Adı Mutluluk 11. bölüm kıyafetleri arasında Kumsal elbise , bluz, şort ve etek modelleri ve takıları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Şık , sade ve zarif görünen Kumsal giyimi ile genç hanımlara fikir vermeye devam ediyor.Havalı ve şık giyinen Eren kıyafetleri ise genç beylerin ilham kaynağı olmaya devam ederken Batu gibi görünmek isteyenler için ise Batu kıyafetleri dikkat çekiyor.

 

Adı Mutluluk kıyafetleri arasında Sera kıyafetleri şık ve zarif görünmek genç hanımlara hitap ederken siyahtan vazgeçemeyenler için Goncagül kıyafetleri şimdiye kadar ilham versede Zeki ile olan aşkından sonra renklenen Goncagül kıyafetleri de çok şık. Adı Mutluluk 11. bölüm kıyafetleri ve markaları merak edenler ve yakından incelemek isteyenler için galerimizde sizlerle buluşuyor.

 

Adı Mutluluk 1 Eylül 11. Bölüm Kıyafet Galerisi:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.