Adı Mutluluk 10. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Adı Mutluluk 10. bölüm kıyafetleri

Adı Mutluluk 10. bölüm kıyafetleri

 

Adı Mutluluk dizisi Salı akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden birisi olarak beğenilerek izleniyor. Herkes merakla Batu Kumsal aşkını beklerken dizi kıyafetleri ise her hafta dikkatlerden kaçmıyor. Adı Mutluluk dizisinde giyilen kıyafetler tişört,pantolon, elbise, etek ve gömlekleri ile beğenileri topluyor.

 

Adı Mutluluk 10. bölüm kıyafetleri arasında Kumsal beyaz uzun elbisesi ile beğenilirken ,Kumsal lacivert bluz ve desenli ,güllü eteği ile çok şık görünüyor. Kumsal saç modeli ve ayakkabıları ile de beğenileri toplamaya devam ediyor.

 

Adı Mutluluk 10. bölüm Sera kıyafetleri ise şık ve zarif görünmeye devam ediyor. sera pudra rengi elbisesi ile çok şık görünüyor.Sera yeşil straplez elbisesi ile büyüleyici bir görünüme sahip oluyor.

 

Adı Mutluluk dizi kıyafetleri arasında Eren takım elbisesini beyaz gömlek ile tamamlarken Batu ise siyah gömlek ile tamamlıyor. Batu tişört ve gömlekleri ile rahat ve şık görünmeye devam ediyor.

 

Adı Mutluluk kıyafetleri arasında yer alan Goncagül kıyafetleri siyahtan renkli bir döneme geçti. Goncagül kırmızı bluz ile çok hoş görünüyor. Adı Mutluluk 10. bölüm kıyafetleri ve markaları ile ilgili tüm merak ettiklerinizi için sizlerde galerimizde ki resimlere tıklamalısınız.

 

Adı Mutluluk 25 Ağustos 10. Bölüm Kıyafet Galerisi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.