Addax Kışlık Elbise Modelleri


Bayanların şıklıklarını tamamlamak için tercih ettikleri kıyafetler arasında yer alan elbiseler kış aylarında da vazgeçilmez kıyafetler olarak bayanların gardroplarında yer alıyorlar.

Değişik modellerde elbiseler değişik şekillerde kombinlenerek şıklığınızı tamamlayabilirler.Çizmeler,botlar ya da ayakkabılar elbiselerle birleşerek sizlere şık ve hoş bir görünüm vereceklerdir.

 

Addax elbise modeli

 

Addax markasının kış sezonu için hazırladı koleksiyonda elbise modellerine oldukça geniş bir yer verilmiş.Değişik modellerde ve renklerde elbiseler  bayanların beğenisini kazanmak için bekliyorlar.Küçük elbiseler olarak tasarlanan elbiselerde kalem elbiselerin yanısıra  bol etekli elbiselerde bulunuyor.

Addax markasının elbise modellerinde siyah,gri,kırmızı,füme  ve desenli renkler dikkat çekiyor.Ayrıca omuz detaylı elbiseler,bebe yaka elbise modelleri ve  dantelli elbiselerde oldukça şık ve trend bir görünüm veriyor.

Addax elbise modellerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum.Sizler sezonun trendine uygun modellerde bu elbiselerle ilgili fikir edinebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.