Abiye Örnekleri 2015


2015 abiye elbise

2015 abiye elbise

Gardroplarımızın olmazsa olmazı olan abiye elbiselerde sezonun en son trendleri neler, nasıl bir abiye elbise tercih etmeliyiz? Hangi davet için hangi elbiseyi , nasıl bir rengi  tercih etmeli ve nasıl kombinlemeliyim  diyenlerdenseniz, yazımızda ki abiyeler size sezonun abiye elbise modelleri ile ilgili ipuçlarını verirken bende sizlerle yazımda kıyafet seçimi ile ilgili ipuçlarını vereceğim.

2015 abiye elbise modelleri şık, zarif ve elegan modellerden oluşuyor. Kısa abiyeler de koleksiyonlarda yerlerini alsalarda özellikle uzun abiye elbiseler bu sezon trendleri oluşturuyor. Uçuşan şifon kumaşlar ise abiye elbiselerde sıklıkla rastladığımız detaylardan birisi, bununla beraber tül üzerine işlemler ve dantel işlemeler ise abiyelerde ki ayrıntılardan bazıları.

2015 yılının abiye tercihlerini ise katılacağınız ortama ,gideceğiniz mekana ve davet sahibine olan yakınlığınıza göre ayarlamalısınız. Balo veya otel davetleri için gösterişli  abiye modellerini tercih ederken , düğün salonu ya da açık hava davetlerinde ise daha rahat ve sade modelleri tercih etmelisiniz. yakın birinin davetinde daha özellikli abiyeleri tercih etmelisiniz. Ama zerafitnizi ve şıklığınızı ise abartılarla boğmamalısınız.

Abiye elbiseniz gösterişli ise sade ayakkabı ve çanta tercih etmeli, zarif takı ve saç modeli ile kombinizi tamamlamalısınız.Abiye kıyafetiniz sade ise takılarınız, ayakkabı ve çantanız gösterişli ve şık modellerden oluşmalı, üzerinizde bir parça her zaman yıldız omalı. Saçınız ve makyajınız ise doğal görünmeli ama asla özensiz olmamalı.

Abiye kıyafetlerde en önemli olan ise giydiğinizde kendinizi şık ve güzel hissetmeniz ve rahat etmenizdir. kedini şık ve rahat hissetmeyen birisi istese de güzel hissedemez.Bu nedenle size yakışan, rahat ettiğiniz bir modeli tercih etmeli ve kombinlemelisiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.