Abiye Kombin Modelleri 2013

Abiye kombin modeli 2013

Abiye kombin modeli 2013

Abiye şıklığında abiye kıyafetiniz kadar abiye ayakkabınız ve çantanız ile birlikte aksesuarlarınızda oldukça önemlidir.Özel gün ve gecelerde  , nişan ve davetlerde kullanabileceğiniz çok şık modelleri bir araya toplayarak sizlere  abiye kombinler ile ilgili fikir vermek istedim.

Kırmızılar çekici ve göz alıcı olarak dikkat çekenler arasında ilk sırayı alıyor.Sezonda pek çok kırmızı abiye kombinine rastlayacağız.Kırmızı elbisenizi kırmızı ayakkabı ve dore aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Farklı bir kombin için ise kırmızı abiye elbisenizi mor ayakkabı ve dore aksesuarlarla tamamlamanız mümkün.

Pastel tonlardan hoşlananlara pudra pembesi ve pudra şeftali tonlarının kullanıldığı elbiselere simli ve dore renkli aksesuarlar ve ayakkabılar ile tamamlanabilir.

Gümüş renkli saten straplez elbise  lame renkli aksesuarlar ve ayakkabılarla tamamlanabilir.Şık ve zarif bir görünüm isteyenler için iyi bir tercih olacaktır.

Siyah boyundan bağlamalı gümüş işlemeli çok şık abiye elbiseye gümüş renkli aksesuarlar ve siyah ayakkabı ve çanta ile kombinlenebilir.

Sezonda turkuaz abiye elbiselere sık rastlayacağız ve galerimizde bulunan turkuaz abiye kombinler sizlere fikir verebilir. Turkuaz elbiseleri dore ayakkabı ve aksesuarlarla ya da turkuaz ayakkabı ve aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Sizlerde galerimizi inceleyerek değişik renklerde ve modellerde abiye kombinlerini görebilir ve davetlerde şıklığınız ile gözleri kamaştırabilirsiniz.

Abiye Kombin Modelleri :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.