Abiye Elbiseler


Straplez abiye elbise

Straplez abiye elbise

 

Sevgili hanımlar elbiseler bir bayanın gardolabının vazgeçilmez kıyafetlerindendir. Özellikle abiye elbiseler hanımlar için oldukça önemlidir. Farklı günler ve geceler için pek çok hanım abiye elbiselerden bir tanesini tercih ederler. Bunun farkında olan modacılar hanımlar için şık ve zarif modellerde abiye elbiseler tasarlıyorlar.

Sezonun abiye elbise modellerinde kısa elbiseler oldukça trend olurken uzun elbiselerde mini elbiseler kadar trendleri zorluyor. her davet ve stil farklı modeli gerektirdiğinden abiye elbiselerde de çeşitlilik söz konusu. Uzun abiye elbise modellerinde uçuşan şifon modellerin yanında vücudu saran modeller yer alırken; kısa abiye elbiselerde de durum aynı şekilde oluyor. dantel, şifon,ışıltılı taşlar, straplez modeller ve fiyonklar dikkat çekiyor.

Hanımların bu sezon sıklıkla tercih edecekleri abiye elbise renkleri ise siyah, beyaz, mor, yeşil, nil yeşili,mürdüm ve antrasit olacaktır. Sizlerle en şık ve en güzel abiye elbise modellerini galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu modellere bakarak kendi abiye modelinize karar verebilirsiniz.

 

 

Abiye Elbiselerde Son Trendler:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.