A.Ş.K Dizisi Şebnem Gelinliği

Aşk Şebnem gelinliği

Aşk Şebnem gelinliği

A.Ş.K dizisinin 7. bölümünde Şebnem ( Aslı Tandoğan ) ile Kerem’in ( Hakan Kurtaş ) düğün törenleri vardı. Kerem ile Şebnem’in evlenmesi için uğraşan Azra (Hazal Kaya) ise üzgün oluşunu şarap rengi uzun bir elbise, şık bir topuz ve makyaj ile gölgelemişti. Düğün için Neslihan Hanım ( Nebahat Çehre ) ise uzun sırt dekolteli Özgür Masur tasarımı siyah oldukça şık bir elbise giymiş, şık bir topuz ve koyu göz makyajı ile tamamladığı kıyafetinde küpeleri göz alıcı görünüyordu. Neslihan Hanım’ın asistanı Ece ( Sevtap Özaltun) ise mavi uzun bir elbise şık bir dağınık topuz ve makyaj ile güzelliğini korudu.

Şebnem ise gelinlik seçimi için annesi, Ece  ve Azra ile birlikte gelinlik provasına gitti ve kolsuz , göğüs kısmı transparan detaylı üst gövdesi dantel ile bezeli , vücudunu tamamen saran kuyruklu bir gelinlik ile şahane bir görünüm elde ederken gösterişli saç topuzu ve bu gelinlik için mükemmel bir seçim olan duvağı ve ölçülü zarif makyajı ile kusursuz görünüyordu ve bu kusursuz görüntüyü şık küpeleri ve pembe gelin çiçeği tamamlamıştı.

Şebnem’in giydiği gelinlik ve gelinlikle uyumlu saç, makyaj, takı ve çiçeğine dair ayrıntılı resimleri ayrıca Azra ,Ece ve Neslihan Hanım’ın düğün kıyafetlerini ve düğün şıklıklarının resimlerini ayrıntıları ile galerimizde görebilirsiniz.

Aşk Dizisi Şebnemin Gelinliği ve Düğün Kıyafetleri:

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Size Özel Konular...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.