A.Ş.K Dizisi Kıyafetleri

A.Ş.K dizisi kıyafet modelleri

A.Ş.K dizisi kıyafet modelleri

Başrolleri Hazal Kaya,Hakan Kurtaş ve Aslı Tandoğan‘ın paylaştığı A.Ş.K dizisi 25 Eylül 2013 Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında seyirci ile buluştu.Büyük ilgi gören dizinin konusu kadar kıyafet ve saç modelleri ,makyajları ve takıları da dikkatleri çekti.Özellikle hanım izleyiciler dizinin bayan oyuncuları Hazal Kaya ( Azra), Aslı Tandoğan (Şebnem) ve Nebahat Çehre ( Neslihan Hanım ) tarafından giyilen birbirinden şık kıyafetleri çok beğendiler.

Başarılı ve güzel oyuncu Nebahat Çehre ise dizide Şebnem’in annesi   Neslihan Hanım’ı canlandırıyor. Büyük bir tekstil şirketinin sahibi Neslihan Hanım da birbirinden şık kıyafetler ile gözleri kamaştırdı.Neslihan Hanım’ın kızı  Şebnem’in kıyafetleri ise çok şık görünüyorlardı. Aslı Tandoğan’ın canlandırdığı Şebnem’in yerinde olmak isteyen Hazal Kaya’nın Azra ise sade tişörtleri ile bile oldukça şık görünüyordu.Özellikle sezonun trendi şort kombinleri izleyiciler tarafından çok beğenildi.

A.Ş.K dizisinin birbirinden güzel oyuncuları Hazal Kaya, Aslı Tandoğan ve Nebahat Çehre’nin hayat verdikleri Azra,Şebnem ve Neslihan Hanım’ın birbirinden şık ve güzel kıyafetlerini sizlerle galerimizde buluşturuyorum. Azra’nın en güzel kıyafetleri,Şebnem’in birbirinden şık kıafetleri ve Neslihan Hanım’ın şık ve zarif kıyafetlerini merak ediyorsanız galerimizi incelemelisiniz.

A.Ş.K Dizisi Kıyafetleri Foto Galeri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.