9.Bölüm Kara Sevda Kıyafetleri


Kara Sevda 9. bölüm kıyafetleri

Kara Sevda 9. bölüm kıyafetleri

Çarşamba akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Kara Sevda 9. bölüm heyecanla bekleniyor. Nihan ve Kemal’i bir arada görecek olan Emir bakalım bundan sonra nasıl kararlar verecek? Emir verdiği kararlarla Kemal’i yok etme planları kurarken ; Nihan’a da ceza kesecek. Kara Sevda 9. bölüm kıyafetleri de bölüm kadar iddialı olacak.

 

Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Nihan kıyafetleri özellikle en çok beğenilen Kara Sevda kıyafetleri arasında yer alıyor ve yakından takip ediliyor. Nihan kıyafetleri ile de değil aynı zamanda ayakkabı,çanta ve takı modelleri ile de yakından izleniyor.Kara Sevda 9. bölüm Nihan kıyafetleri pek çok kişinin beğenisini kazanacaktır.

 

Kara Sevda dizi kıyafetleri arasında Kemal kıyafetleri,Emir kıyafetleri ve Asu kıyafetleri büyük beğeni kazanıyor ve dikkatle takip ediliyor. kemal takım modelleri ile olduğu kadar ceket pantolon ve kazak modelleri ile ; Emir takım,kazak ve farklı gömlekleri ile dikkatlerden kaçmıyor. Asu her zaman elegan şıklığı ile beğeniliyor. Kara Sevda 9. bölüm kıyafetleri ve markaları detayları ile birlikte galerimizde sizleri bekliyor.

Kara Sevda 9 Aralık 9.Bölüm Kıyafetleri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.