43. Bölüm Kaderimin Yazıldığı Gün Kıyafetleri


Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm kıyafetleri

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisinde olaylar her geçen gün karışıyor. kahraman Elif ve Defne üçgeninde işler pek değişmiyor. Hep birlikte ama ayrı ayrı aynı evde yaşamaya çalışıyorlar. Elif ile kavuşan Kahraman Defne’yi de eve getiriyor. bu durum Elif’i çok üzüyor. Her cephede savaş, entrika ve olay olan Kaderimin Yazıldığı Gün  dizi kıyafetleri ile de dikkatleri çekmeye devam ediyor.

 

Elif her hafta şıklığı ile büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Bu hafta da şık ve zarif görünen Elif kıyafetleri dikkatleri çekmeye devam edecek. Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm kıyafetleri arasında Elif siyah sırt dekolteli elbisesi ile çok konuşulacak.Elif siyah kıyafetini siyah kolye ile tamamlıyor.

 

Kaderimin Yazıldığı Gün Defne kıyafetleri dizi başladığı andan beri dizi modası takipçileri tarafından beğeniliyor. Defne şık  ve gösterişli kıyafetleri ile her zaman bakımlı halleri ile beğenilen bayan dizi karekterleri arasında yer alıyor. tarz kıyafetler giyinen Defne 43. bölümde koyu yeşil deri ceket,siyah deri mont ve arkası uzun önü kısa mavi gömlek ile yine dikkatleri çekerek beğenileri toplayacak.Kaderimin Yazıldığı Gün 43. bölüm kıyafetleri ve markaları galerimizde sizleri bekliyor.

Kaderimin Yazıldığı Gün 10 Kasım Kıyafetleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.