2015 Sevgililer Günü Kombinleri


2015 14 şubat sevgililer günü elbise kombin modeli

2015 14 şubat sevgililer günü elbise kombin modeli

14 Şubat 2015 Cumartesi sevgililer gününe çok az zaman kala biz hanımlar ne giyeceğimizi düşünürken ben sizlere bu konuda yardımcı olmak için bu yazımızı hazırladım. Ne giysem, nasıl daha çekici ve şık olsam diye düşünürken yaşadığımız stres bu özel ve anlamlı gününde stresli geçmesine neden olur. Bu nedenle herşeyden önce bu günü nasıl geçireceğinize karar verdikten sonra sizin için en rahat ve en şık görünen sevgililer günü kıyafetine karar vermelisiniz.

Sevgililer günü için özel bir partiye katılacaksanız partiye uygun bir kıyafet seçmelisiniz, şık bir restoranda akşam yemeği için ise şık ve elegan bir kıyafet tercih etmelisiniz. Tüm günü sevgilinizle geçirmeyi planlıyorsanız rahat ,şık ve iyi hissedeceğiniz bir kıyafet tercih etmelisiniz.Kısacası Sevgililer günü kıyafet kombini olarak tercih edeceğiniz modellerde mutlaka rahat olmalısı ve günün tadını çıkartmalısınız.

2015 sevgililer günü kombin renklerinde ise dilediğiniz rengi farklı aksesuar ve makyajlarla şık ve güzel bir görünüme kavuşturarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.Etekler, pantolonlar,elbiseler ya da taytları şık ve rahat stiletto, bot ya da çizmelerle kombinleyerek sevgililer günü tarzınızı belirleyebilirsiniz.

2015 Sevgililer Günü Kombin Örnekleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.