2015 Prenses Model Gelinlikler

2015 prenses etek gelinlik örneği

2015 prenses etek gelinlik örneği

2015 düğün sezonu çok romantik bir gelinlik ile evlenmek isteyecek gelin adaylarının tercihi prenses model gelinlikler olmalı. Pek çok hanımın gözdesi olan prenses etek gelinlikler sezonda hanımların kalbini yeniden kazanacak ve nefes kesen modelleri ile kalplerdeki yerini arttıracak. Her gelin kendi masal düğünün baş oyuncusu olarak prenses gelinlik modellerinden birini tercih etmek isteyecektir.

2015 prenses etek gelinlik tasarımlarının içinde kendinizi büyülenmiş gibi hissedeceksiniz. Bel hizasına kadar inen ve belden sonra oldukça kabarık olan gelinlikleri tüm bedendeki gelin adayları rahatlıkla giyebilirler. Yeni sezonda birbirinden şık ve farklı tasarımlar arasından seçim yapmak bir hayli zor olacak.

Onlarca marka ve tasarımcı kıyasıya bir rekabet içine giriyor. Prenses etek gelinliklerde geçen sezona göre fiyatlar her ne kadar düşse de seçilen kumaşa ve işçiliğe fiyatlar değişiklik gösteriyor . Taş işlemeler  ve dantel gibi detaylar var ise bunlarda fiyatları etkiliyor. Büyüleyici modellerde ki prenses gelinlik modellerinden size ve bütçenize uygun olanını bularak düğününüzde sizlerde göz kamaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.