2015 Bayan Desenli Tayt Modelleri

bayan desenli tayt

bayan desenli tayt

Taytlar son dönemlerde  zirvede olan kıyafetler arasında yer alırken özellikle bu sezonda desenli olan modeller trendler arasında yer alıyor. Desenli taytlar farklı model ve renkleri ile hanımlar şıklığınıza şıklık katarken cıvıl cıvıl bir görünüm kazanmanızı sağlayacak.

Sezonun desenli taylarını deri ceketlerle,hırkalarla,şık montlarla, blazer ceketlerle,gömlek,bluz,kazak ve tişörtlerle kombinlerken ayakkabı olarak spor ayakkabılar,loofer ayakkabı modelleri,stilettolar,botlar,çizmeler,platform topuk  ve dolgu topuk ayakkabıları tercih edebilirsiniz.Aksesuar ve çantalarla giydiğiniz taytınızı daha da güçlü bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sezonun desenli tayt modellerinde blok desenler,leopar desenler,çiçekli ve çizgili desenler,animal desenler ve karışık desenler yer alıyor.Sizlerde şıklığınızı taytla bütünlemek istiyorsanız sezonun trend modeli olan desenli taytları mutlaka görmelisiniz.

Desenli Tayt Modelleri:

bayan desenli tayt modeli 2015 bayan desenli tayt modeli bayan desenli tayt kombini leopar desenli tayt desenli tayt modeli desenli tayt 2015 desenli tayt çizgili tayt bayan desenli tayt örneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.