2015 Ayakkabı Modelleri


2015 bayan aykkabılar

2015 bayan aykkabılar

2015 yılında ayakkabılar çeşitlilik gösterirken her zaman ki gibi klasikler yerlerini korumaya devam ediyorlar. Özellikle stilettolar hanımlar için vazgeçilmezler arasında olmayı sürdürecekler.Farklı renklerde sivri burun ayakkabıların yanında kadife ayakkabılar sezonda sıklıkla tercih edilecek olan modeller arasında yer alıyor.

2015 ayakkabı modellerinde platform ya da kalın taban rahat ayakkabı modelleri hanımların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bununla beraber botlar ve çizmeler özellikle kış aylarında ki yerlerini kaybetmeyecekler. Botiee ayakkabı modelleri uzun süre daha hayatımızda yerlerini almaya devam eden modeller arasında yer alıyor. Özellikle maskülen tarzı sevenler için müjdemiz var,maskülen ayakkabı modelleri sezonun trendleri arasında yer alıyor.

2015 ayakkabı renkleri arasında ise siyah dışında mor, mavi,lacivert,kırmızı,pembe,kahve,taba, gri,beyaz,bej ve leopar renkleri kamuflaj desenler olacak.Sizlerde 2015 yılında nasıl ayakkabı modelleri olacak diyorsanız yazımızda bulunan modeller sizlere fikir verecektir.

2015 Bayan Ayakkabılar:

2015 çizme 2015 bayan ayakkabılar bayan bot modeli bayan bot bayan ayakabı ayakkabı modeli ayakkabı 2015 stiletto botiee ayakkabı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.