2015 Abiye Trendleri

2015 abiye

2015 abiye

2015 abiye modasında çeşitlilik kendini tüm gücü ile hissettiriyor. Her yaşta ve stilde bayanın giyebileceği abiye elbise modelini koleksiyonlarda bulmak mümkün. sadece abiye modellerinde değil abiye renklerinde de çeşitlilik modacıların ve markaların koleksiyonlarında dikkat çekiyor.

Sizlerde sezon için abiye almadan önce karar vermeniz gereken herşeyden önce alacağınız abiyenin modeli,peki bu modeli neye göre belirleyeceksiniz? Abiye elbisenizi nerede giyeceksiniz ona karar vermelisiniz. Giydiğinizi nasıl görünmek istiyorsunuz, havalı mı, zarif mi yoksa çekici mi? Bununla birlikte nasıl bir renk dolabımda olmalı diye düşünmelisiniz. Tabi birde dolabınızda ki ayakkabı ve çantaları da düşünebilirsiniz. Kombininizi yapmanız açısından.

Abiye elbise modellerinde ki çeşitlilik straplez modeller, tek omuz modeller,yırtmaçlı abiye elbiseler,kolsuz abiyeler ve  uzun kollu abiyeler en çok dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Uçuşan şifonlar, zarif danteller, gösterişli işlemler ve payetler ise 2015 abiye modellerinin dikkat çeken detayları. Geriye abiye kıyafetinize  karar vermek ve beğendiğiniz modeli almak ya da diktirmek kalıyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.