2015 Abiye Tasarımları


abiye elbise modeli

abiye elbise modeli

Abiye kadınlar için aslında vazgeçilmez kıyafetler arasında yer alan en özel ve en güzel parçalardır. Abiye kıyafetler çok özel günlerde ve gecelerde giyilen dolabın en özel ve güzel yerinde saklanan her seferinde bir farklılık ile giymek istediğimiz genellikle bir kez giyelim ama en güzeli, en yeni ve en trend modeli olsun dediğimiz kıyafet parçalarıdır.İşte tam da bu nedenle sizlerle 2015 abiye tasarımlarının en güzel ve  en beğendiğim parçalarını yazımızda paylaşıyorum.

2015 abiye modelleri çeşitlilik içererek her kadının stiline ve zevkine hitap ediyor. Markalar ve modacılar 2015 abiyelerde çeşitli renkleri ve kumaşları kullanarak şık abiye kıyafetler tasarladılar. Öz<ellikle zamansız olan dantel sezonda da abiye elbiselerde zarif ve şık görünümünü koruyor. peyetler ,işlemeler ya da taşlar ise abiye elbiselere hareketlilik katıyor.

2015 abiye kıyafet tasarımları arasında dökümlü abiye elbiseler kadar vücutlarına güvenen hanımların tercih edebileceği balık etek abiyeler dikkat çekiyor. Straplez modeller, tek omuz abiyeler ise omuzlarının çekiciliğini vurgulamak isteyenler için hazırlandı.uzun kollu abiye elbiseler ile farklı ve gizemli bir çekicilik elde edebilirsiniz.

2015 Abiye Elbise Örnekleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.