2014 Rosa Clara Abiye Elbise Koleksiyonu


2014 Rosa Clara abiye elbise modelleri

2014 Rosa Clara abiye elbise modelleri

 

Hazır giyim markalarından biri olan Rosa Clara 2014 gece elbiseleri koleksiyonunda oldukça şık abiye elbise modellerine yer vermiş.  Rosa Clara 2014 yılında bayanların beğenisini kazanacak olan şık ve zarif modellerde gece elbiseleri hazırlayarak hanımların beğenisine sunuyor.

Rosa Clara 2014 koleksiyonunda oldukça yoğun işlemeli abiye elbiseler hazırlanmış.  Rosa Clara elbiselerde  işlemeleri oldukça  yoğun olarak kullanıldıysa da şık ve sade gece elbiseleri de koleksiyonda yer alıyor. Rosa Clara abiye elbise modelleri ile zarif prensesler gibi hissedebilirsiniz.

Rosa Clara abiye elbise modellerinde derin yırtmaçlar, tek omuz modeller, straplez elbiseler, kısa abiye elbiseler,parıltılı taşlar, kat kat fırfırlar, şık volanlar ve tüyler dikkat çekiyor.

Her hanımın beğenebileceği Rosa Clara abiye modellerinde adeta bulutlarda hissi veren soft renkler bulunuyor. Rosa Clara 2014 abiye koleksiyonunda bulunan abiyelerde yeşil, kırmızı, pembe, pudra, mavi, lacivert, siyah, nude ve gri renkleri yer alıyor.

2014  Rosa Clara abiye gece elbiselerini sizlerde merak ediyorsanız galerimizde bulunan resimlere bakmalısınız.

Rosa Clara Abiye Elbise Koleksiyonu :

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.