2014 Rami Kadı Nişanlık Modelleri


Rami kadi nişanlık modeli 2014

Rami Kadi nişanlık modeli 2014

Kalitenin ve konforun tasarımcılarından birisi olan Ramı Kadı tarafından hazırlanan koleksiyonlar ,Ramı Kadı nişan elbiseleri şık ve güzel görünüyor,2014 Rami Kadı abiye modellerinde son trendler….

 

Başarılı moda tasarımcısı Ramı Kadı her yıl hazırladığı koleksiyonlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Birbirinden şık modellerin bulunduğu koleksiyonlar aynı zamanda kalite ve konforu da içeriyor.

Rami Kadi 2014 yılı için tasarladığı koleksiyon ile nişan törenlerinde giyilecek şıklıkta ve zariflikte abiye elbiseler imza atmış.Adeta bulutları üzerinize giyecekmişsiniz hissi veren elbiselerde soft renkler dikkat çekiyor. Modeller ise  prenses havasında hissettirecek zerafete sahip. sadece kabarık etek modeller değil düz ya da kısa modeller bile size kendinizi bir prenses gibi hissettirecek.2014 Rami Kadı nişanlıklar görenleri adeta büyülüyor.

Rami Kadi tarafından hazırlanan 2014 koleksiyonunda ki modelleri nişan törenlerinde ya da şık balo ya da davetlerde tercih edebilirsiniz. Sizlerde Ramı Kadı abiye elbise modellerini merak ediyorsanız galerimizi incelemelisiniz.

 

 

 

2014 Rami Kadı Koleksiyonu Foto Galeri:

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.