2014 Panço Modelleri


Bayan panço 2014

Bayan panço 2014

Sevgili hanımlar rahat kullanımı ve sıcacık tutmalı sebebiyle pançolar hanımlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. değişik modellerde pançolar ile ister günlük şıklığınızı arttırabilirsiniz, isterseniz gece şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.2014 yılında panço modellerinde çeşitlilik dikkat çekiyor.pek çok model pançoda pek çok değişik renk kullanılıyor.

2014 panço modasında örgü pançolar ile birlikte triko pançolar, kaşmir pançolar, kumaş pançolar ve yünlü oançolar bulunuyor. pançolarda saçaklar her zamanki gibi sıklıkla kullanılsada saçaksız model pançolarda bulunuyor.Ekosa panço modelleri geçen sezon olduğu gibi bu sezonda oldukça trend modeller arasında sayılıyor. Ayrıca örgü ve kumaşın birleştiği modellerde modanın zirvesinde olacak. Panço modeelri hazır olarak şimdiden virtinleri süslemey başladırlar, ama örgü pançonuzu kendiniz yapacaksanız kolları sıvayıp örmeye başlayın ve sezonun en trend kadını siz olun.

Sezonun en şık, en güzel ve en farklı panço modelleri  sizlerle galerimizde paylaşıyorum.Sizler 2014  panço modellerine bakarak sezonda kullanacağınız panço modellerine karar verebilirsiniz.

2014 Pançolar :

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.