2014 Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Elbiseler


2014 önü kısa arkası uzun abiyeler

2014 önü kısa arkası uzun abiyeler

Sevgili hanımlar bayanların dolapların olmazsa olmazı olan abiye elbiseler farklı model ve renk seçenekleri ile katılacakları ortamlar için değişiklik gösterirler.Abiye elbise modellerinde farklı modellerden hoşlananlar için değişik bir alternatif olarak tasarlanan önü kısa arkası uzun abiye elbiselerde farklı abiyelere örnek olarak karşımıza çıkıyor.Bizlerde sizlere bu konuda fikir vermek adına sezonun en güzel, en çarpıcı ve en şık önü kısa arkası uzun abiye elbiselerini sizlerle yazımızda buluşturmak istedik.

2014  önü kısa arkası uzun abiye elbise modellerinde taşlar, şifonlar, işlemeler, kurdaleler, fırfırlar ve payet dikkat çekiyor. Sezonun önü kısa arkası uzun abiye elbise modellerinde pembe, beyaz, mavi, fuşya,kırmızı,lila, siyah, pudra,lacivert ve yeşil renkleri bulunuyor.

2014 önü kısa arkası uzun abiye elbise modellerini sizlerle galerimizde paylaşıyorum.Sizler bu modellere bakarak sezonun en güzel ve en şık önü kısa arkası uzun abiyelerini görebilir ve kendi abiyenize karar verebilirsiniz.

 Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Elbiseler 2014:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.