2014 Küpe Modelleri


2014 küpe

2014 küpe

Sevgili hanımlar takılar hepimizin günlük şıklıkta ya da abiye şıklığında tercih ettiğimiz aksesuarın başında geliyor ve takılar arasında pek çok hanımın vazgeçilmezleri arasında küpeler yer almaktadır.

2014 küpe modellerinde büyük küpeler oldukça dikkat çekiyor.Renkli taşlar ise küpelerde vazgeçilmeyen detaylar arasında yer alıyor.

Küpe modellerinde bir değişik model olarak kulağı tamamen saran küpelerde yer alıyor ve  fütüristik küpe modelleri de sezonun modelleri arasında yer edinmiş durumda.

Küpelerde parlak kristal taşlar sıklıkla tercih ediliyor.Sezonda altın küpelerde oldukça sık hanımlar tarafından tercih ediliyorlar.

2014 küpe modellerinde halka küpelere de oldukça sık rastlamakla birlikte halka küpelerde de boyutlar oldukça büyümüş durumda.Minik küpelerden ziyade büyük küpeler sezonda dikkatleri çekiyor.

Sezonun küpe modellerinde bir diğer küpe modeli ise sallantılı olan küpe modelleri oluyor. Sallantılı küpelerde taşlar ve püsküller dikkat çekiyor.

Sizlerde küpelerden hoşlanıyorsanız ve sezonun küpe modasını merak ediyorsanız galerimizde bulunan küpe resimlerini incelemelisiniz.

2014 Küpe Modelleri Foto Galeri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.