2014 Kışlık Ayakkabı Modelleri


2014 kışlık ayakkabı

2014 kışlık ayakkabı

Kış için ayakkabı alışverişine başlamadınız ise öncelikle mutlaka bu yazımızı okumalı ve galerimize göz atmalısınız.2014 yılı leopar yılı olacak diyebiliriz. Bu nedenle ayakkabı ya da bot seçiminde leopar desenli ayakkabı modellerini tercih ederek trendleri yakalayabilirsiniz.

Süet ayakkabı ve babetler ise sıklıkla tercih edebileceğiniz kışlık ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Ama süet ayakkabılar trend olsa da deri bu sezona damgasını vuracak diyebiliriz, işte sizlerde bu nedenle mutlaka deri ayakkabı ve botlardan birini tercih etmelisiniz.

Zımbalar ise sezonda da yerini koruyor ve açıkçası bir kaç sezon daha zımbalar en çok tercih edilen modeller arasında yer almaya devam edecek ve biz bayanların en sevdiği modeller arasında olmaya devam edecek. Zımbalı ayakkabı ve botlar şıklığınızı tamamlayacak.

Ayakkabılarda yeni bir trend ise burnu farklı renk olan cap toe ayakkabılar olacak ve her bayanın dolabında böyle bir ayakkabısı bulunmalı.

Sizlerde 2014 kışlık ayakkabı modellerini merak ediyorsanız örneklerini galerimizde görerek fikir edinebilirsiniz.sonra kışlık ayakkabı alışverişinizi yapabilirsiniz.

2014 Kışlık Ayakkabı Modelleri Foto Galeri:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.