2014 Kemerli Gelinlik Modelleri


2014 kemerli gelinlik modeli

2014 kemerli gelinlik modeli

 

Gelinlikler genç kızlar için oldukça önemli olan kıyafetlerdendir. tek bir gün giyinilmesi gelinliği daha da önemli bir hale getiriyor ve her gelin hayalinde bulunan gelinliği giymek ister ama aynı zamanda giyeceği gelinliğin trendleri de yansıtmasını arzu eder. Bunun için son dönemlerde trend olan kemerli gelinliklerden birini seçmelisiniz.

Kemerler dilediğiniz gelinliklerde kullanabileceğiniz gelinlik aksesuarları arasında bulunsalarda gelinliğin modelinde bulunan kemerler daha şık ve güzel bir görünüm sergilemenize yardım edecektir. Kemerli gelinlik modellerinde özellikle gümüş renkli ve taşlı kemerli gelinlikler yer alıyor. Genellikle ince ve zarif kemerlerle detaylandırılan gelinliklerde balı etek gelinlikler, prenses gelinlikler ve düz model gelinlikler yer alıyor.

2014 gelinliklerde kemerler trendleri zorlamaya devam edecekler ve bende bu nedenle sizlerle tasarımcılar tarafından hazırlanan en şık ve en güzel kemer detaylı gelinlik modellerini paylaşıyorum.Sizler bu modellere bakarak gelinlik modelleri ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 

 

Kemerli Gelinlik Modelleri :

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.