2014 Espadril Ayakkabı Modelleri


bayan espardil ayakkabılar

bayan espardil ayakkabılar

Sevgili hanımlar tabi ki Espardil ayakkabı modelleri beyler içinde yapılıyor olsa da ayakkabı konusunda biz hanımlar her zaman daha hassas olduğumuzdan hanımlar diyorum, hem şık , hem rahat , hem de her kıyafetle uyumlu 80 ‘li yıllardan gelerek yeniden tahtına oturan Espardil ayakkabı modellerini merak ediyorsanız tam adresindesiniz. Sizler için en güzel modellerini bir araya getirdim. Bu modeller  sizlere fikir verecektir.

Espardil ayakkabılar birkaç sezondur yükselişine devam ederek bu sezon zirveye oturdu. Nereye baksanız klasik ya da spor şıklıkta Esapardillerini giymiş birilerini görüyorsunuz. Geçenlerde bende dayanamayıp keten olanlardan bir Espardil ayakkabı aldım, gerçekten rahat ve gerçekten giydiğinizde çok şık, hemde her kıyafetle kombinlewyiyor. Ne kolaylık değil mi topuklu değil ama her kıyafetle oluyor.

Sizlerde merak ettiyseniz sezonun  en şık ve en güzel Esaprdil ayakkabı modellerini göreceğiniz bu yazıyı sizler için hazırladım. Bu resimler sizlere Espardil ayakkabı modelleri ile ilgili fikir verecektir, sizler bu modellerden sonra Esapardil ayakkabılar ile ilgili karar verebilirsiniz.

Esapardil Ayakkabı Örnekleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.