2014 Duvak Modelleri


2014 duvak modeli

2014 duvak modeli

Çocukluğundan beri gelin olmak isteyen ve sonunda hayallerinin gerçek olacağı günün gelmesi ile birlikte hazırlıkların başlayan genç hanımlar gelinlik seçimi ile birlikte duvak seçiminizi de yapmalısınız.Çocukluğunda kendisini uzun duvaklarla hayal eden gelin adayları sezonda uzun duvakları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bununla beraber duvaklarda farklı tarzları da kullanabilirsiniz.

2014 duvak modellerinde dantelli duvaklar ya da tamamı dantel duvaklar dikkat çekiyor. Özellikle Fransız dantelli duvak modelleri sezonda dikkat çekiyor. Bunun yanında sadece tüllerden oluşan duvaklarda gelinliklerle ve gelin hanımın zevkiyle uyumlu olarak kullanılabiliyor.

2014 duvak modellerine dikkat ettiğimizde ise her zevke ve stile hitap edecek olan modelleri ile çeşitlilik göze çarpıyor. Duvak modelinin en önemli detayı ise gelinlikle uyumlu olması ve göz yormamasıdır. Dantelli ve abartılı bir gelinlik ile sade bir duvak seçmek etkili iken sade  bir gelinlik ile gösterişli bir duvak modeli seçilebilir.

 

2014 Gelin Duvakları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.