2014 Çizme Modelleri

2014 çizme

2014 çizme

Hanımların kış aylarında hatta son dönemlerde sonbahar aylarında da vazgeçilemezlerinden olan çizmeler sezonda farklı modelleri ile oldukça cazip bir görünüm sergiliyorlar. Özellikle ayakkabı tutkunu hanımların görmeden alışverişe çıkmamaları gereken 2014 tasarımı harika çizme modelleri ile siz hanımları bu yazımızda buluşturuyorum.

2014 Bayan çizme modasında çizmelerde her boy ve model oldukça çeşitlilik gösteriyor. Kısa bilek hizası çizmelerin yanında diz üstü çizmelerde bulunuyor. sadece günlük şıklıkta değil gece şıklığında da pek çok hanım daha genç ve spor bir görünüm için çizmeleri tercih ediyor.Günlük kullanım için daha çok siyah düz , topuksuz modeller her kıyafetle giyilebilmeleri ve rahat olmaları açısından oldukça önemli.Ama sezonda çizme renkleri mavi, kırmızı, pudra, bordo, siyah, kahve, vizon, kot rengi, fuşya, pembe  ve beyaz olarak kendini gösteriyor.

2014 çizme modellerinde zımbalar, püsküller, tokalar, dantel ve kürkler dikkat çekiyor. Sizlerde 2014 bayan çizme modasını merak ediyorsanız galerimizde bulunan resimleri incelemelisiniz.

Bayan Çizme Modelleri Foto Galeri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.