2014 Burberry Elbise Modelleri


2014 Burberry elbise tasarımları

2014 Burberry elbise tasarımları

Thomas Burberry  1891 yılında açtığı ilk mağaza ile dünyanın  en büyük moda markalarından birini oluşturdu.Şimdilerde ise elbise ve trençkot denince akla ilk gelen isimlerin başında Burberry oluyor.Her sezon için hazırladığı muhteşem ve yenilik dolu koleksiyonlar Burberry markasının hanımların daha çok beğenmesini sağlıyor.

Burberry’nin 2014 yılı için hazırlamış olduğu elbise koleksiyonunda klasik elbise modellerinin yanında spor elbise modelleri, modern desenli elbiseler ve şık abiye elbiselerde bulunuyor.

2014 Burberry elbise modellerinde en çok kullanılan renkler krem, bej, zeytin yeşili ve zeytin kahvesi, koyu yeşil, mürdüm, mor, pembe, hardal sarısı, kahverengi,kırmızı,bordo ve her zaman olduğu gibi beyazla siyah ise koleksiyonun en başta ki renkleri.Desenli ve renkli kumaşlarda koleksiyonda yer alıyor.

Burberry 2014 elbise koleksiyonunda farklı detaylar dikkat çekerken en çok ince kemerler göze çarpıyor. Kollarda kullanılan kol boyları ise farklılık gösteriyor. Sırt dekoltesi hem günlük hem de gece şıklığını sağlayacak elbiselerde yer alıyor.

Sizlerde 2014 Burberry elbise tasarımlarını merak ediyorsanız galerimize göz atmalısınız.Şık elbise modellerini bu resimlerde göreceksiniz.

2014 Burberry Elbise Modelleri Fotoları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.