2014 Abiye Elbise Modası


2014 abiyeler

2014 abiyeler

2014 yılına sayılı zamanların kaldığı şu günlerde modacılar ve markalar 2014 yılının abiye elbise modellerini hazırladılar.2014 abiye elbise kreasyonları hazırlanarak hanımların beğenisine sunuldu.

2014 abiye elbise modasında krep kumaşlar, ipekler, saten kumaşlar, danteller ve şifon dikkat çekiyor. Modellerde ise her bayanın stiline uyabilecek olan farklı ve çeşitli modeller bulunuyor.Mini abiye elbiselerden ,kısa abiye elbiselere kısa abiyelerden uzun abiye elbiselere pek çok model bulunuyor.

Yeni sezonun abiye elbise modelleri oldukça etkileyici sadelikten hoşlananlara hitap edene modeller kadar abartıdan hoşlananlara da hitap eden modellerde bulunuyor.taşlar, danteller,kendi renginden işlemeler sıklıkla tercih ediliyor.

Straplez abiyeler ise sezonda da yerini koruyor.Tek omuz modeller ise oldukça sık tercih ediliyor.Önü mini arkası uzun abiye elbiseler ise yeni sezonda trendleri zorlayacak.

2014 abiye elbiselerde soft ve pastel renkler, canlı renklerle birlikte abiye elbiseler göz dolduruyor.2014 abiyelerde püsküller, dantel, parıltılı taşlar,şık işlemeler, desenler,tüyler ve küçük detaylar dikkat çekiyor.Sizleri 2014 abiye modası ile galerimizde buluşturuyorum.Sizler bu modellere bakarak 2014 abiye modası ile ilgili fikir edinebilirsiniz.

2014 Abiye  Modası :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.