2014 Abiye Ayakkabı Modası


2014 abiye ayakkabı

2014 abiye ayakkabı

Bayanların vazgeçilmez oldukları ayakkabılar değişik modelleri ve farklı renkleri ile hanımların dolabının vazgeçilmezleri arasında yer alıyorlar. Bir bayanın dolabında değişik modellerde ve renklerde  bir kaç çift ayakkabı bulunur ve bunlardan bir kaç tanesi abiye ayakkabılardan oluşur.Her kıyafeti tamamlayan ve kombinlerinizi daha şık bir hale getiren ayakkabılar sezonda oldukça şık modellere sahipler.

Sezonun abiye ayakkabı modellerinde taşlar, parıltılar,tüyler ve dantel dikkat çeken modeller arasında yer alıyor.Yüksek ve ince topuklu abiye ayakkabılar dikkat çekerken ,ayakkabılarda hareketlilik ön plana çıkıyor.2014 abiye ayakkabı modasında siyah,kırmızı, dore,gri,yeşil,pudra ve toz pembe renkleri dikkat çekiyor.

2014 abiye ayakkabı modellerinde iki renkli ayakkabılar,hareketli modeller, bilekten bağlamalı modeller ve ince bantlı ayakkabılar dikkat çekiyor.Dantel ayakkabılar ise sezonda trendler arasında yer alıyor.Sizlerde 2014 abiye ayakkabı modasını merak ediyorsanız galerimizi incelemelisiniz.

2014 Abiye Ayakkabılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.