2014-2015 Siyah Abiye Elbiseler


siyah abiye elbise modeli

siyah abiye elbise modeli

 

Siyah modası asla geçmeyen her daim hanımların kurtarıcısı olan renk, asil ve şık tüm bunların bir araya geldiği abiye elbiseler ise  stiline ve kişisine göre olursa gerçekten muhteşem bir görünüm oluşturur.Sezonun abiye elbise modelleri arasında koleksiyonlarda en sık rastlanan siyah abiye elbiseler hanımların beğenisini kazanıyor.

 

2014-2015 Siyah abiye elbiselerde sırt dekoltesi , yırtmaçlar, cut off  yani dekolteli modeller, taşlar, tüyler ,payetler ve dantel dikkat çekiyor.Uzun siyah abiye elbiselerde balık etek modeller, kuyruklu abiye elbiseler ve peplum modeller dikkat çekerken ; Kısa siyah abiye elbiselerde hafif kabarık etekler ve midi boylar dikkat çekiyor. Sıvama payet siyah elbiseler ışıl ışıl ve asil bir görünüm isteyenler için sezonda koleksiyonlarda yer alıyorlar.

 

Sizlerde kıyafet seçiminde zorlandığınızda ya da ne giyeceğinize kara veremediğinizde siyah abiye elbiselerden tercih edebilirsiniz. Tüm bunların yanında sadece şık ve asil bir görünüm içinde siyah abiye elbiseleri tercih edebilirsiniz.

Siyah Abiyeler 2014-2015:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.