2014-2015 Sırt Dekolteli Abiye Elbiseler


sırt dekolteli abiye elbise modeli

sırt dekolteli abiye elbise modeli

Sırt dekolteli abiye elbiseler modacıların ve markaların vazgeçilmez modelleri arasında yer alıyor. Sırt dekolteli abiye elbiseler önden gizemli ve sade görünürken arkadan bakıldığında şık ve çekici bir görünümde oluyorlar.Sırt dekolteli abiye elbiseler ile sizlerde şık ve göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Sırt dekolteli abiye elbise giyecek hanımlar sırtlarının güzelliğine özellikle dikkat etmeliler, bunun için spor yapmalı ve sırt kaslarını çalıştırmalılar, aynı zamanda peeling ile sırt güzelliğini sağlamalı ve kollar , boyun ve sırtlarının ten renginin aynı renk olmasına özen göstermeliler.Tabi sırt dekoltesinde sırt kolyeleri ya da dekoltede kullanılan ayrıntılar da sırt dekolteli abiye elbisenizin daha şık ve çekici görünmesini sağlayabilir.

2014-2015 sırt dekolteli abiye elbiselerde payetler, taşlar, işlemeler ve dantel dikkat çekiyor. Renklerde ise siyah, gri, beyaz, dore, mavi, bej, kırmızı ve gri sırt dekolteli elbiselerde sıklıkla tercih ediliyor.Sezonda sizlerde sırtı açık abiye elbiselerden tercih ederek trendleri yakalayabilirsiniz.

Sırtı Açık Abiyeler 2014-2015:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.