2014-2015 Roman Bayan Kışlık Kıyafetler


Roman bayan kıyafet

Roman bayan kıyafet

 

Kadın giyim denildiğinde ilk akla gelen markalardan birisi olan Roman 2014-2015 kış sezonun için hazırladığı koleksiyon ile beğenileri topluyor. Roman kış koleksiyonunda rahat pantolonlar, şık kalem etekler, şahane elbiseler, gömlekler, bluzlar ve şık ,yumuşacık kazaklar, kışın vazgeçilmezi kabanlar ve montlar ve deri kıyafetler dikkat çekiyor.

 

Roman kış koleksiyonunda modern çizgilerle buluşan 90’ların havasını hissediyorsunuz. Romantikliği feminen ve güçlü çizgilerle buluşturan Roman koleksiyonu grafik desenleri,çizgileri, sulu boya baskıları harika şekilde bizlere sunuyor.Roman abiye elbiselerde ise barok desenler, püsküller, payetler ve tül detayları dikkat çekiyor.

 

Roman kış koleksiyonunda zengin modeller kadar zengin renklerde kullanılmış. Siyah , beyaz ,sarı,kobalt mavisi,yeşil, metalik renkler ,kırmızı ve yumuşak pastel renkler kullanılmış.Roman koleksiyonunda ki takılarda ise zincir,inciler, taşlar, deri ve metaller dikkat çekiyor.Çantalarda ise özellikle krokodil baskılı çantalar dikkat çekiyor.

 

 

 

Roman Kış Koleksiyonu:

 

roman abiye kombini roman bayan elbise roman elbise kaban kombini roman pantolon bluz roman metalik yelek ceket Roman koleksiyonu Roman kısa kaban roman kaban roman etek bluz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.