2014-2015 Kışlık Abiye Elbiseler


abiye elbise

abiye elbise

 

Yaz aylarının son sıcaklarını yaşadığımız şu günlerde kış sezonun koleksiyonları da kendini göstermeye ve vitrinlerde yerlerini almaya başladılar. 2014-2015 kışlık abiye elbiselerde  görücüye çıktılar. Sezonda sizlerde katılacağınız davet ve organizasyonlarda sezonun trendlerini yakalamak istiyorsanız galerimizde bulunan abiyeleri mutlaka incelemelisiniz.

 

2014-2015 kışlık abiye elbiselerde dikkat çeken detaylar arasında taşlar, payetler, ışıltılar, işlemeler,kemerler, dantel yer alıyor.  Dantelin farklı kumaşlarla birleşiminden oluşan asil ve şık elbiseler, payetlerle sıvalı abiye elbiseler ve işlemlerin yer aldığı zarif elbiseler kışlık abiye elbiselerde yer alıyor. Uzun kollu abiye elbiselerin yanında kolsuz abiye elbiseler,straplez abiyeler, yarım kollu abiye elbiseler, düşük kol abiyeler ve küçük kollu abiye elbiseler kışlık abiye elbise modellerinde yer alıyor.

2014-2015 kışlık abiye elbise renkleri arasında lacivert, yeşil, dore, siyah, mavi, gri, nude, ekru, kırmızı,bej ve antrasit yer alıyor. Yırtmaçlar ise kışlık abiyelerin en dikkat çeken özelliği arasında yer alıyor.Kışlık abiye elbise modelleri şık görünümleri ile hanımların beğenisini kazanarak gardroplarında yerlerini alacak güzellikteler.

Kışlık Abiyeler 2014-2015:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.