2014-2015 Bot Modelleri


bot modeli

bot modeli

Sezonun trend ayakkabı modelleri arasında yer alan botlar ayağınızı sıcak tutarken sizlere istediğiniz şıklığı kazandıracaktır. Bayan kışlık bot modellerinde kısa botların yanında uzun bot modelleri de yer alıyor. Genellikle siyah rengin yer aldığı bot modellerinde kahve, taba,bordo,gri ve bej renkleri de yer alıyor.

2014-2015 kışlık bot modellerinde metal ya da dore detaylar, tokalar, zımbalar,fermuara ya da ip detayları dikkat çekiyor. Topuklu botlar kadar düz bot modelleri de kıyafetlerinizi kombinlerken kullanabileceğiniz modeller arasında yer alıyor.

Sezonda botlarınızı mini etek ya da şortlarla kombinleyebileceğiniz gibi jean pantolon ya da taytlarla da kombinleyebilirsiniz. Bunun yanında uzun etek ya da elbisenizle de dilediğiniz bir bot modelini tercih ederek farklı bir şıklık elde edebilirsiniz.En güzel kışlık bot modellerini ise yazımızda görerek fikir edinebilirsiniz.

Kışlık Bot Modelleri:

bayan bot 2015 bayan bot topuklu bot modeli bot çizme modeli bayan kışlık bot modeli bayan kışlık bot bayan kısa bot bayan bot örneği bayan bot modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.