2014-2015 Bayan Kışlık Çanta Modelleri


bayan kol çantası

bayan kol çantası

Bayanlar için çanta çok önemli bir yere sahiptir.Özellikle bazı bayanlar çanta konusunda çok titiz davranırlar ve çanta modasını çok daha yakından takip ederler.  2014-2015 kış sezonun çanta modasında çeşitlilik göze çarpıyor.

 

201-2015 kışlık bayan çanta modellerinde kısa saplı ya da uzun saplı çantalar,krokodil baskılı çantalar,büyük ya da küçük çanta modelleri yer alıyor.Elinizde taşıyabileceğiniz çantaların yanında kol ya da omuz çantaları kadar yandan takılan çantalarda kışlık çantalar arasında yer alıyor.

 

2014-2015 kış çanta renkleri arasında gri, mavi, siyah, krem, bej, kahve, bordo, taba ,lacivert,kırmızı ve vizon dikkat çekiyor.Güçlü çanta modelleri ile kıyafetinizi güçlendirebilirsiniz.Ya da küçük çantalar ile kıyafetini öne çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz renk ve model çantayı seçmeden önce sezonun çanta modellerini resimlerden incelemelisiniz.

 

Kışlık Bayan Çantalar:

siyah çanta küçük çanta krem çanta büyük çanta bordo çanta bayan kol çantası modeli bayan el çantası bayan çanta modeli yandan takmalı bayan çanta vizon çanta taba çanta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.