2013 Yırtmaçlı Elbise Modelleri


Yırtmaçlı elbise modası

Yırtmaçlı elbise modası

Kadınların daha çekici ve zarif görünmesinin en büyük modellerinden biri de kıyafetlerde yer alan yırtmaçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Gece ya da gündüz şıklığında kullanılan yırtmaçlar özellikle özel davetlerde, ama daha çok gece elbiselerinde daha derin olarak karşımıza çıkarken, günlük elbiselerde ise daha ölçülü olarak kullanılıyor. Eğer yırtmaç detaylı elbiselerinizi gündüz giymek ama çok da fazla dikkat çekmek istemiyorsanız,  yırtmaçlı elbisenizi opak çoraplarla destekleyerek daha rahat bir giyim tarzı elde edebilirsiniz.

Elbise tercihinizde boyunuzu da göz önüne almalısınız ve eğer boyunuz uzun elbiseleri giyecek kadar uzun değilse, diz hizasında olan ya da daha kısa olan yırtmaçlı elbiseleri gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz. Eğer boy konusunda bir sorununuz yok ise, uzun yırtmaçlı elbise modellerini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Desenli elbiselerin bu yıl trend olması sonucunda yırtmaç desenli elbiselerde de yer edinmiş. tabi düz renk elbiselerde farklı modellerde yırtmaçlar yer almaktadır. önden ya da yandan yırtmaçlı elbiseler modeller arasında yer alıyor.

Yırtmaçlı elbiselerde ayakkabının görünmesi ile  giyilecek ayakkabı da büyük önem taşımaktadır . Ayakkabı olarak, yüksek topuklular ya da bootielerle olduğunuzdan daha şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.Yırtmaçlı elbiseniz, abiye ise burnu açık platform topuklu ayakkabıları kullanabilirsiniz. Eğer günlük  yırtmaçlı elbise bir tercih edecekseniz, bantlı sandalet modellerinden birini seçebilirsiniz.

2013 yılının en moda yırtmaçlı elbise modellerini, sizin için galerimizde paylaştık. Alışverişe çıkmadan önce galerimize bir göz atmanızı tavsiye ediyorum.

2013 Yırtmaçlı Elbise Modası :

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.