2013 Yılbaşı Kırmızı Çanta Modelleri


Yılbaşına az bir zaman kala yılbaşı programınızı belirlemeli ve giyeceğiniz kıyafete ve ayakkabıya ,takacağınız çantaya ,saç modeline ve makyajınıza karar vermelisiniz.Tüm bunları önceden belirlemek sizi stres olmaktan uzak tutar.

Yeni yıl akşamının olmazsa olmaz renginin kırmızı olduğunu düşünüyorsanız kırmızı bir çanta alarak bu geleneği devam ettirebilirsiniz.Değişik modellerde kırmızı çantalardan birini kıyafetinize uygun olarak kullanabilirsiniz.

 

Yeni yıl kırmız çanta modeli 2013

 

Abiye kıyafetlerinizle abiye kırmızı çantalardan ya da kırmızı clutch çantalardan birini tercih edebilirsiniz.Normal kıyafet kombinleriniz ile şık bir kırmızı çanta kullanabilirsiniz.Portföy kırmızı çantalar da yılbaşı akşamı için şık bir tercih olabilirler.

Yılbaşı için hazırlanan kırmızı çanta modellerinde dore ve gri detaylar dikkat çekiyor.Rugan ve saten çantalar ise şıklıkları ile bayanların kalbini kazanacaklardır.Kırmızı clutch çantalar ise işlemeleri ve modelleri ile harika görünüyorlar.

Yılbaşı akşamı ister kırmızı kıyafetinizi ,ister farklı renk kıyafetinizi kırmızı şık bir çanta ile tamamlayarak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.Sizin için en güzel yeni yıl kırmızı çanta modellerini galerimizde topladım.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.