2013 Yılbaşı Kırmızı Ayakkabı Modelleri

Yılbaşı gecesinde sizlerde kırmızının uğuruna inanıp mutlaka kırmızı bir kıyafet giymek isteyenlerdenseniz kırmızı ayakkabılar tam sizin için hazırlanmışlar.Değişik modellerde kırmızı ayakkabı,bot,çizme ya da babetlerinden birini yeni yıl gecesinde giyebilirsiniz.

Yılbaşı akşamında giyeceğiniz kıyafetinizi kırmızı ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.Kırmızı elbisenizi kırmızı ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.Ya da siyah,altın rengi ,mavi ,yeşil veya uygun renkteki  yılbaşı kıyafetinizi kırmızı ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

 

2013 yılbaşı için kırmız ayakkabılar

 

Kırmızı ayakkabılardan dilerseniz abiye olanları ,dilerseniz normal kırmızı ayakkabılardan birini veya kırmızı bot , kırmızı çizme ya da kırmızı babetlerden birini seçebilirsiniz.Abiye ayakkabılarda taşlar,bilekten bağlı modeller görülürken,botlarda ise püsküller,süet modeller bulunuyor.

Cesaretin ve cazibenin rengi olan kırmızı ayakkabılardan birini tercih ederek sizlerde yılbaşı klasiği olan kırmızı giyme durumunu devam ettirebilirsiniz.

2013 yılının ilk anlarına kırmızı ayakkabılardan biri ile girmek istiyorsanız galerimizde bulunan en şık ,en güzel kırmızı ayakkabı modellerini mutlaka görmelisiniz.Sezonun en son model kırmızı ayakkabı modellerini görmeden ayakkabınıza karar vermemelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.