2013 Ünlülerin Sırt Dekolteli Elbiseleri

Ünlülerin sırt dekolteli kıyafetleri

Ünlülerin sırt dekolteli kıyafetleri

Sezonun modası olan sırt dekoltesi ünlüler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.Özellikle sırt güzelliğine güvenen hanımların tercih edebilecekleri sırt dekolteli kıyafetler oldukça cesur ve güzel bir görünüm vermenizi sağlıyorlar.

Ünlüler bu sezonda oldukça cesur boyutlara ulaşan sırt dekolteli abiye elbiseleri tercih ediyorlar.Değişik modelleri bulunan sırt dekolteli abiye elbiseler kırmızı halının en önde tercih edilen elbise modelleri arasında yer alıyor. Kimi ünlüler sırt dekoltesinde cesur modelleri tercih ederken bazı ünlüler ise  sırt dekoltesi dantel ya da pencereler altına saklayarak daha gizemli bir hava oluşturuyorlar.

Sırt dekolteli elbiseler hem masum, hem seksi bir görünümü bir arada sunuyorlar.Farklı davet ve organizasyonlarda genellikle sırt dekoltesi ve bacak dekoltesini bir arada kullanan  yıldızlar oldukça şık bir görünüm sergiliyorlar. Sırt dekoltesini tercih eden ünlüler arasında Emily Blunt, Rihanna, Miranda Kerr, Bar Paly, Kate Upton, Cameron Diaz ve Renee Zellwegersayılabilir.Şimdi sizleri 2013 ünlülerin sırt dekolteli abiye elbiselerini ile galerimizde buluşturuyorum.

2013 Ünlülerin Sırt Dekolteli Abiye Elbiseleri:

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.