2013 Topuklu Yazlık Ayakkabı Modelleri


2013 yazlık bayan ayakabı örneği

2013 yazlık bayan ayakabı örneği

Pek çok bayan için ayakkabı bir tutku olmakla beraber özellikle zarif görünümlü yüksek topuklu ayakkabılar daha önemli bir yere sahiptirler.Topuklu ayakkabılar bayanları daha uzun ve bacaklarını da daha ince gösterdikleri içinde ayrıca tercih edilirler.

2013 yılının yaz aylarında pek çok ayakkabı modeli arasında topuklu ayakkabı modelleri oldukça detaylı bir şekilde yer alıyor.Birbirinden şık modellerde farklı detaylar dikkat çekerken ; çarpıcı renkler ise hanımların gönlünde taht kuruyor.

Topuklu ayakkabılarda bilekten bağlı modeller sezonun trend modelleri arasında yer alırken, bantlı modeller ise oldukça sık tercih ediliyor.Platform topuk ayakkabılar ise her zaman ki yerlerini koruyorlar.

Sezonun en güzel yazlık topuklu ayakkabılarında tek renkler kadar birkaç rengin bir arada kullanıldığı farklı modellerde bulunuyor.Siyah, pudra, sarı, kırmızı, mavi, krem, beyaz, dore,yeşil,pembe ve turuncu ise renkler arasında yer alıyor.

Sizlerle 2013 yazının topuklu ayakkabı modellerini galerimizde paylaşıyorum,sizler bu modellerden fikir edinerek yaz ayları için ayakkabı seçimleri yapabilirsiniz.

Topuklu Yazlık Ayakkabı Modelleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.