2013 Tesettür Abiye Modası


2013 tesettür abiye elbise modeli

2013 tesettür abiye elbise modeli

Sezonda  tesettürlü hanımlar için moda tasarımcıları birbirinden şık abiye kıyafetler hazırlayarak tesettürlü hanımların toplantı, düğün,nişan, davet ve organizasyonlarda şıklıklarına yardımcı oluyorlar.

2013 yılının tesettür abiye modellerinde şifon kumaşların yanında satenler,krep kumaşlar ve dantel önemli bir yer tutuyor.Değişik modellerde elbiselerde kumaşlar, farklı modellerde elbiselerde kullanılarak kapalı bayanlar için oldukça şık ve modern görünen abiye elbiseler hazırlanmış.

Sezonun tesettür abiye elbiselerinde fırfırlar, işlemeler,ışıltılı taşlar,dantel detaylar,çiçekler,volanlar ve kemerler özellikle dikkat çekiyor.

kapalı hanımlar için hazırlanan abiye elbiseleri şık eşarplar ve ayakkabılar tamamlarken ,tesettürlü hanımlar bu abiye elbiseleri herhangi bir aksesuara ihtiyaç duymadan kullanabilirler.

Tesettürlü hanımlar için hazırlanan abiye modellerinde kırmızı, siyah,yeşil, mavi, nar çiçeği,gül kurusu,ten rengi,pembe,somon ve siyah ise trend olan renkler arasında yer alıyor.Sizlerde 2013 tesettür abiye modellerini galerimizden görebilirsiniz.

Tesettür Abiye Modası:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.